OBCHODNÍ PODMÍNKY

Dodací lhůta

Všechny šperky vyrábím ručně na zakázku. Dodací lhůta je závislá na množství a náročnosti přijatých zakázek. Snubní prsteny zhotovuji do měsíce. Nákupem jakéhokoliv zboží z mého obchodu si vyhrazuji právo změnit dodací lhůtu tohoto zboží. Zboží je pečlivě zabalené, a proto je vyloučeno jakékoliv poškození při přepravě.

Platební podmínky

Ceny šperků v katalogu jsou konečné. Poštovné je ZDARMA. Zboží zasílám na dobírku. Po telefonní domluvě je možné sjednat i jiné platební podmínky (převodem, atd…) U šperků, jejichž cena přesahuje 50,000 Kč požaduji zálohu ve výši 50 %.

U šperků vyráběných podle přání zákazníka sjednávám platby individuálně, s ohledem na použitý materiál, druh kamene a náročnost zhotovení.

Záruční doba

Na všechny šperky poskytuji záruku po dobu dvou let. Na mnou vybrané šperky doživotní záruku. Začátek záruční doby vzniká dnem převzetí šperku. V době trvání záruky zodpovídám za vady, které nejsou způsobené nesprávným zacházením se šperkem.

Pokud se na šperku v této době vyskytne, i přes pečlivou výrobu a důslednou výstupní kontrolu, závada, máte nárok na její bezplatné odstranění. Čas potřebný k opravě se do záruční doby nepočítá a trvá podle náročnosti zhruba do 4 dnů.

Reklamační řád

Oznámení o zjištěné závadě učiňte bez zbytečného odkladu. Reklamovaný šperk zašlete na adresu:

Jan Černý
Zámecká 186
295 01, Mnichovo Hradiště

telefon: +420 777 193 152
e-mail: 3dklenoty@gmail.com

Při uplatnění reklamace na výrobek zakoupený v mém internetovém obchodě, doporučuji předložit potvrzený doklad o nákupu tohoto výrobku. Do 24 hodin po obdržení zásilky Vás budu informovat o způsobu odstranění závady. Závadu se zavazujeme odstranit do 14 dnů.

Záruka vrácení peněz

Myslím si, že šperky z mé dílny svou kvalitou předčí Vaše očekávání, ale zároveň si uvědomuji, že si vybraný šperk nemůžete vždy vyzkoušet a prohlédnout ve skutečnosti.  U některých šperků nebo na požádání nabízím zkoušku plastového modelu, ale přez to dodržuji zásadu záruky vrácení peněz.

Jestliže bezprostředně po obdržení zásilky zjistíte, že Vám šperk z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje neplatí po zkoušce plastového modelu nebo individuální výrobě, můžete jej bez udání důvodu vrátit a peníze v plné výši Vám budou zaslány zpět do 7 dnů.

Podmínky pro vrácení peněz

Šperk musí být naprosto neporušen, dobře zabalen a schopen dalšího prodeje, k vracenému šperku doporučuji přiložit kopii dokladu o zaplacení, šperk zašlete v běžném balíku. Na dobírku nebude přijat, šperk odešlete zpět do 3 dnů po obdržení.

Záruka vrácení peněz se nevztahuje na zboží, které bylo upraveno na přání zákazníka, podle Občanského zákoníku č.40/64 § 53 odstavec 8. Při vrácení zboží budou účtovány výrobní náklady šperku.

Adresa pro reklamaci

Jan Černý
Zámecká 186
295 01, Mnichovo Hradiště

Popisy šperků na webových stránkách jsou pouze orientační. Vyhrazuji si právo na jejich úpravu. Počet kamenů a rytí textu do prstenu závisí na jeho velikosti.

Upozornění

Veškeré fotografie šperků vyskytující se těchto webových stránkách podléhají zákonu č. 121/2000 sb. (Zákon o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů). Rozmnožování a neoprávněné použití fotografií bez svolení vlastníka práv/licence je zakázáno.