Zakázková výroba

Pro náročné zákazníky mám připravený speciální počítačový program, který dokáže vymodelovat 3D šperk dle Vašeho přání. 3D šperky nebo klenoty v názvu znamenají, že jde o zakázkovou výrobu moderní technologií. Stačí mi pár základních informací, jako je tvar šperku, počet a velikost kamenů, atd., abych Vám vytvořil 3D návrh, který budeme následně za pomoci Vašich připomínek upravovat až do podoby, se kterou budete maximálně spokojeni. Vždy se snažím, aby výsledný model odpovídal Vašim požadavkům. Je však nutné brát v potaz, zda lze vůbec vymodelovaný šperk vyrobit. Komu by nestačil obrázek šperku, můžu na zkoušku zaslat plastový model výrobku a po schválení vyrobím takový šperk z drahého kovu.

Při výrobě na zakázku nejste ničím omezováni, vše řešíte přímo se mnou. Jsem zlatník, ne překupník jako bývá u jiných webů/e-shopů zvykem. Specializuji na výrobu šperků na zakázku od roku 2000. Možnosti jsou velké, můžete použít fotku  nebo jakýkoli jiný šperk a vytvořit z něj nový, který bude přesně podle vašeho vkusu.  Pokud se rozhodnete pro tuto možnost, budu s vámi spolupracovat na vytvoření takového návrhu, který se bude líbit vám i vaší peněžence.

první krok je konzultace,  Můžete dokonce přijít do mého obchodu s dílnou v Mnichově Hradišti a sejít semnou osobně. Uvítám jakékoli nákresy nebo fotky link z webu apod.

Druhý krok je vytvoření počítačového (CAD) 3D model šperku.Pošlu Vizualizaci reálného šperku včetně předběžné ceny, pokud s ním budete spokojeni začnu výrobou. Buď ruční, nebo využiju některou ze svých tiskáren.

Pro výrobu  můžeme použít můj kov nebo váš. Záleží to jen na vás. Můžete si pak vybrat, jestli si budete chtít před závěrečným krokem prohlédnout surový odlitek to je poslední fáze, kdy se dají dodělat drobné úpravy. Odlití a dodělání šperku bude hotovo cca do 14ti dnů, záleží na konkrétním designu a jeho složitosti.

honza_21_aa

Servis a oprava všech šperků

Zajišťuji servis a opravu všech šperků. Mojí snahou je nabídnout zákazníkům kvalitní záruční a pozáruční servis, včetně zmenšení a zvětšení šperku (především u snubních a zásnubních prstenů). Dále zajišťuji také leštění a čištění šperků. Především snubní prsteny jsou náchylnější k poškození, jelikož jsou nošeny každý den. Pokud se Vám stane, že ze snubního prstenu vypadne kamínek, stačí mne osobně navštívit nebo zaslat poštou poškozený prsten spolu s kamínkem a já ho obratem opravím. Udělám vše, aby byl Váš šperk po celou dobu jeho životnosti v bezvadné kondici.

Poradím při výběru toho pravého šperku pro Vás. Mám s výrobou šperků mnohaleté zkušenosti, což zaručuji mou dlouhou praxí v oboru.  Nedílnou součástí snubních i zásnubních šperků jsou kameny (především diamanty s briliantovým brusem a uměle vytvořené napodobeniny diamantu - zirkony). Do šperku můžeme zasadit i jiné, méně obvyklé drahé kameny, jako je safír, ametyst, topaz, rubín, citrín a mnoho jiných. Poradím Vám, jaký kámen vybrat s přihlédnutím k Vašim preferencím a finančním možnostem. Samozřejmostí je certifikát o původu drahého kamene, kde se dozvíte jeho váhu (udávanou v karátech) a počet kamenů.

Co se týče ryzosti zlata, standardně nabízím výrobu ze 14-ti karátového zlata, ale je možné zvolit si 18-ti karátové zlato nebo jiný drahý kov. Šperky nabízíme ve třech barevných variantách: žluté, bílé a červené. Samozřejmostí je i výroba šperku v barevných kombinacích, oblíbená je především kombinace bílého a žlutého/červeného zlata.